Översättning av "Extended Graphics Array" till svenska

XGA är översättningen av "Extended Graphics Array" till svenska.

Extended Graphics Array
+ Lägg till

tyska - svenska ordlista

  • XGA

  • Visa algoritmiskt genererade översättningar

Automatiska översättningar av " Extended Graphics Array " till svenska

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Fraser som liknar "Extended Graphics Array" med översättningar till svenska

Lägg till

Översättningar av "Extended Graphics Array" till svenska i sammanhang, översättningsminne