Översättning av "Active Directory" till svenska

Active Directory är översättningen av "Active Directory" till svenska.

Active Directory
+ Lägg till

finska - svenska ordlista

  • Active Directory

    610 Tietyt vuoden 2003 markkinatutkimuksen tuloksista vahvistavat niin ikään Active Directoryn herättämän huomattavan kiinnostuksen.

    610 Vissa resultat från 2003 års marknadsundersökning bekräftar också det mycket stora intresse som finns för Active Directory.

  • Visa algoritmiskt genererade översättningar

Automatiska översättningar av " Active Directory " till svenska

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Fraser som liknar "Active Directory" med översättningar till svenska

Lägg till

Översättningar av "Active Directory" till svenska i sammanhang, översättningsminne