Översättning av "Windows XP" till svenska

Windows XP är översättningen av "Windows XP" till svenska.

Windows XP
+ Lägg till

finska - svenska ordlista

  • Windows XP

    Lisäksi esimerkiksi Windows XP -järjestelmä jakautuu seitsemään eri versioon.

    Dessutom finns till exempel operativsystemet Windows XP i sju olika versioner.

  • Visa algoritmiskt genererade översättningar

Automatiska översättningar av " Windows XP " till svenska

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Lägg till

Översättningar av "Windows XP" till svenska i sammanhang, översättningsminne