Översättning av "Machu Picchu" till svenska
Machu Picchu är översättningen av "Machu Picchu" till svenska.
Machu Picchu
-
Machu Picchu
Cred că pot să-ţi spun că nu e chiar de la Machu Picchu.
Det är väl lika bra att jag talar om att den inte är från Machu Picchu.
-
Visa algoritmiskt genererade översättningar
Automatiska översättningar av " Machu Picchu " till svenska
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Lägg till exempel
Lägg till