Översättning av "Codex Bezae" till italienska

Codex Bezae är översättningen av "Codex Bezae" till italienska.

Codex Bezae
+ Lägg till

svenska - italienska ordlista

  • Codex Bezae

    Codex Bezae Cantabrigiensis, som betecknas med bokstaven D, är en värdefull handskrift från 400-talet.

    Il Codex Bezae, designato dalla lettera “D”, è un pregevole manoscritto del V secolo E.V.

  • Visa algoritmiskt genererade översättningar

Automatiska översättningar av " Codex Bezae " till italienska

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Lägg till

Översättningar av "Codex Bezae" till italienska i sammanhang, översättningsminne