Översättning av "Drive-in" till italienska

Drive-in är översättningen av "Drive-in" till italienska.

Drive-in
+ Lägg till

svenska - italienska ordlista

  • Drive-in

    Jag tror att det heter Miracle Twin Drive-In, eller något sånt.

    Credo che il nome del posto sia Drive-In Miracle Twin, mi pare.

  • Visa algoritmiskt genererade översättningar

Automatiska översättningar av " Drive-in " till italienska

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Fraser som liknar "Drive-in" med översättningar till italienska

Lägg till

Översättningar av "Drive-in" till italienska i sammanhang, översättningsminne