Översättning av "Robin Hood" till italienska
Robin Hood är översättningen av "Robin Hood" till italienska.
Robin Hood
-
Robin Hood
proper masculineVi känner till legenden om Robin Hood.
Conosciamo la leggenda di Robin Hood.
-
Visa algoritmiskt genererade översättningar
Automatiska översättningar av " Robin Hood " till italienska
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Fraser som liknar "Robin Hood" med översättningar till italienska
-
Robin Hood: un uomo in calzamaglia
-
Robin Hood: principe dei ladri
Lägg till exempel
Lägg till