Översättning av "The Thing" till italienska
La cosa är översättningen av "The Thing" till italienska.
The Thing
-
La cosa
La cosa (film 1982)
Han är inte modigare än vem som nu går på toaletten efter The Thing.
Di sicuro non e'piu'coraggioso di chiunque usi il bagno dopo La Cosa...
-
Visa algoritmiskt genererade översättningar
Automatiska översättningar av " The Thing " till italienska
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Fraser som liknar "The Thing" med översättningar till italienska
-
The Best Damn Thing
-
Fa’ la cosa giusta
Lägg till exempel
Lägg till